57-160 Borów
Zielenice 26

Ostatni dzień w tym roku szkolnym rozpoczęliśmy mszą świętą w kościele w Zielenicach. Po mszy cała szkolna społeczność: uczniowie, nauczyciele, rodzice oraz zaproszeni goście udali się na salę gimnastyczą aby uczestniczyć w apelu kończącym ten rok nauki. Przybyli przedstawiciele Gminy Borów, Ksiądz proboszcz parafii w Zielenicach, przedstawiciele Rady Rodziców.
W ramach tych uroczystości odbyło się przekazanie sztandaru, przyrzeczenie klasy ósmej. Wręczone zostały nagrody ufundowane przez Wójta Gminy Borów dla najlepszyego ucznia szkoły i najlepszego absowenta.
Wręczono również nagrody i świadectwa uczniom ósmej klasy. Pożegnali się z nami pięknym polonezem. Również uczniowie młodszych klas, którzy wyróżnili się w nauce i zachowaniu, zostali nagrodzeni na forum całej szkoły. Po apelu w poszczególnych klasach dzieci żegnały się na czas wakacji ze swoimi wychowawcami.
Od tego momentu wakacje zaczęły się na dobre!
Życzymy wszystkim udanych i bezpiecznych wakacji!

57-160 Borów
Zielenice 26