Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Jak kursują autobusy szkolne?

Jak kursują autobusy szkolne?

                   KURS AUTOBUSU SZKOLNEGO
                                 Od 4 maja 2021
==========================================


MAŃCZYCE       7:25                                        UNISZÓW      7:50
GŁOWNIN         7:30                                        SUCHOWICE  8:00
STOGI                7:35                                        SIEMIANÓW   8:05
KĘPINO              7:40                                        JEZIERZYCE    8:10
PODGAJ              8:15
GRZEGORZÓW  8:20

Data dodania: 2021-04-30 12:19:03
Data edycji: 2021-04-30 12:22:11
Ilość wyświetleń: 890
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej
Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej