Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Jak kursują autobusy szkolne?

Jak kursują autobusy szkolne?

                   KURS AUTOBUSU SZKOLNEGO
                                 Od 4 maja 2021
==========================================


MAŃCZYCE       7:25                                        UNISZÓW      7:50
GŁOWNIN         7:30                                        SUCHOWICE  8:00
STOGI                7:35                                        SIEMIANÓW   8:05
KĘPINO              7:40                                        JEZIERZYCE    8:10
PODGAJ              8:15
GRZEGORZÓW  8:20

Data dodania: 2021-04-30 12:19:03
Data edycji: 2021-04-30 12:22:11
Ilość wyświetleń: 167
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej