Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Rok szkolny 2021/22

Rok szkolny 2021/22
 •   2 czerwca uczniowie szkoły w Zielenicach wzięli udział w powiatowym konkursie polonistycznym organizowanym w Strzelinie przez grono nauczycieli w Publicznej Szkole Podstawowej nr 5. I znów możemy pochwalić się niemałym sukcesem naszych uczestników.

  W konkursie tym uczeń klasy ósmej Karol Laszczyński zajął I miejsce. Uczennica klasy szóstej Kinga Zaradna uplasowała się na III pozycji.

 • To kolejny sukces Karola Laszczyńskiego. 31 maja wziął udział w Powiatowym Konkursie ''Strzeliński Geniusz Matematyczny''  i zajął w nim II miejsce!

  Gratulujemy Karolowi kolejnego sukcesu!

 • Szymon  Kawulak, uczeń klasy piątej, wziął udział w konkursie "Bezpiecznie na wsi mamy, bo ryzyko upadków znamy" i wykonał piękną pracę plastyczną i zajął III miejsce w etapie regionalnym  oraz III miejsce w konkursie wojewódzkim. Nagrodę wręczli przedstawiciele Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego.

 •  12 maja uczeń klasy III - Bartosz Laszczyński wziął udział w konkursie matematycznym na szczeblu powiatowym "Wesołe myślenie", który odbył się w szkole podstawowej w Kuropatniku.  Zajął bardzo wysoką lokatę - wywalczł II miejsce

  Gratulujemy i życzymy dalszych, jeszcze większych sukcesów!

 • 31 marca reprezentanci z każdej klasy uczestniczyli w powiatowym konkursie matematycznym oraz młodsze dzieci w konkursie przyrodniczym.  Trójka uczniów spisała się znakomicie. Uczeń klasy ósmej - Karol Laszczyński zajął I miejsce w konkursie matematycznym w kategorii klas VII-VIII, zdobywając maksymalną liczbę punktów za test.

  Uczeń klasy III - Bartosz Laszczyński w konkursie przyrodniczym dla klas młodszych zajął I miejsce, a Dawid Wywiórski z klasy II znalazł się na III miejscu tego konkursu.

   Gratulujemy sukcesu!

 • Z dumą i radością ogłaszamy, że dwójka naszych uczniów znalazła się w grupie najlepszych w województwie. 

  Karol Olanin z klasy VIII brał udział w wojewódzkim etapie zDolnego Ślązaka z geografii i po raz drugi (podobnie jak w ubiegłym roku szkolnym) zdobył tytuł laureata tego konkursu. Przygotował go pan Piotr Czechowicz.

  Również Karol Laszczyński z klasy VIII sięgnął po laury w tym konkursie. Na etapie wojewódzkim w konkursie matematycznym zDolnego Ślązaka zdobył tytuł finalisty. Jest uczniem pana Mariusza Jasiaka.

  Gratulujemy spektakularnego sukcesu!

 • Uczniowie klasy ósmej: Kacper Hutnik, Karol Laszczyński, Karol Olanin oraz Filip Warecki zgłosili swój udziała w projekcie  "Postacie II RP na Dolnym Śląsku". Organizatorami wydarzenia są: Dolnoślaski Urząd Wojewódzkiwe we współpracy z Instytutem Pamięci Narodowej.  Projekt skierowany był do uczniów klasy ósmej oraz uczniów szkół ponadpodstawowych. Nasi uczestnicy wykonali pracę na temat księdza Mieczysława Krzemińskiego. Za swoją obszerną i ciekawą pracę otrzymali wiele cennych nagrod. 

  Gratulujemy chęci i zaangażowania w wykonaniu tego nietypowego zadania.

 • 1 grudnia w Dolnośląskim Ośrodku Doradztwa Rolniczego odbył się wojewódzki etap konkursu "Krusnal". Powiat strzeliński reprezentowała nasza uczennica Maja Olanin.  Otrzymała wyróżnienie.

  Gratulujemy sukcesu.

 • W przedostatnim tygodniu października odbyły się w naszej szkole eliminacje do konkursów  przedmiotowych zDolny Ślązak. Uczestniczyli w nim uczniowie z różnycgh klas. Tylko niektórym udało się zakwlifikować do szczebla powiatowego. Oto oni:

  Karol Laszczyński:  geografia, historia, j. niemiecki, matematyka, fizyka.

  Karol Olanin: fizyka, geografia, historia.

  Piotr Brydowski: biologia.

  Gratulujemy i trzymamy kciuki w konkursie powiatowym!

 • Uczeń klasy siódmej szkoły w Zielenicach Dariusz Kawulak jest prawdziwym mistrzem szachowym. W XII Memoriale im. Stanisława Sobolewskiego w Szachach zdobył tytuł Najlepszego Zawodnika ze Strzelina i otrzymał wspaniałą statuetkę.

  Gratulujemy sukcesu oraz wytrwałości w osiaganiu coraz lepszych wyników w grze w szachy.

Data dodania: 2022-03-31 21:11:13
Data edycji: 2022-06-09 13:19:51
Ilość wyświetleń: 256
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej
Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej